Ranforce ja satiinist puuvilla erinevused

Kuna me kasutame ühte voodipesu kompletki mitmeid aastaid, on väga oluline teada voodipesu erinevate materjalide omadusi. Siit lehelt leiad informatsiooni, mis aitab Sul õiget valikut teha ostu sooritades.

 

Puuvilla üks suurimaid eeliseid on see, et kuna ta on valmistatud looduslikust kiust, ei tekita puuvill nahaärritusi ega allergiat. Puuvill on klientide poolt enim eelistatud voodipesu valmistamiseks kasutatud riie, kuna puuvill on väga pehme, elastne ja samas ka vastupidav. Su keha saab öösiti hingata tänu puuvilla suurepärasele õhu läbilaskvusele, mis tagab kvaliteetse ja magusa une ning Sa ei pea enam muretsema üle-kuumenemise ega higistamise pärast. Teised materjalid ei ületa puuvilla mugavuses ega vastupidavuses. Kvaliteetsed puuvillased voodipesud peavad vastu 10+ aastat. Meie voodipesud on valmistatud kvaliteetsest 100% Türgi puuvillast.

 

Ranforce puuvill: Üks kõige populaarsematest voodipesu tekstiilidest on ranforce puuvill, kuna see laseb väga hästi õhku läbi, kuid on samas ka väga loodussõbralik. Ranforce puuvillal on 52 – 62 niiti ruutsentimeetri kohta, mis tagab pehme tekstuuri ja korraliku vastupidavuse. Ranforce puuvilla valmistamine on ökonoomsem, kui satiin puuvilla valmistamine.

 

Satiin puuvill: Ilmselt kõige populaarsem voodipesu tekstiil on satiin puuvill. Kuna satiin puuvillal on 74 – 120 niiti ruutsentimeetri kohta, on satiin veel pehmem ja mugavam kui ranforce. Satiinist voodipesud ei lähe nii kergesti kortsu ja on kerge läikega tänu kõrgele kvaliteedile.

 

Mõlemad puuvilla materjalid on väga pehmed ja vastupidavad ning erinevad veidikene üksteisest eelpool loetletud viisidel. Millist puuvilla eelistad Sina, sõltub juba Sinu isiklikest eelistustest.

Me loodame, et saime Sulle abiks olla, aga kui Sul on veel küsimusi, siis võta julgesti meiega ühendust! 🙂

 

Tutvu meie Ranforce voodipesudega ja Satiinist voodipesudega.